Mireseerdhet!

Jeni te ftuar, se bashku me miqte tuaj, te eksploroni kete website per te shijuar artin e piktoreve tane. Zbuloni krijimtarine e tyre ne te gjitha gjinite e piktures: kompozime mahnitese, portrete interesante, peisazhe shperthyese e natyra te qeta. Do te shquani pa diskutim forcen dhe lojrat magjike te ngjyrave, vizatimet ekspresive dhe mjetet shprehese.
Lexoni me shume
1
Ndjenje Mesjetare

2
Kalerim ne muzg

3
Engjelli im

4
Lundrim ne stuhi

5
Te mbijetuarit e nje stuhie

6
Portret i zonjes me floke bardhe

7
Nje dite e re

8
Pamje nga dritarja e dhomes

9
Ne korridorin pa fund

10
Fluturimthi drejt teje

Mesazh

Ju mund te na kontaktoni ne cdo moment per tu njohur me pikturat dhe galerine tone.
Mesazhi juaj u dergua!
Ne do t'ju kontaktojme se shpejti!